8 (618) 59544

Psichologė Akvilija KiburienėTitulinis

Apie mane

Paslaugos

Kontaktai

Skaitiniai

Žinynas

Afirmacijos

Ar esate lankęsis pas psichologą?

Jei ne, tuomet šiek tiek papasakosiu kas yra psichologinis konsultavimas.

Žmogus, kuris nėra susidūręs su psichologu savo gyvenime, prieš kreipiantis į jį yra šiek tiek sutrikęs, nerimauja ir nežino ko tikėtis.
Jei mes įsivaizduotume, kad Žmogus (Jūs) esate lyg miškas. Tik Jūs pats geriausiai žinote koks tai miškas, kas jo savininkas, kuo džiaugiatės miške, bet ir kokių vietų prisibijote. Gyvendamas savo miške, Jūs išmokstate vengti tų vietų, kurios Jums yra nepatogios, nesaugios ar kelia baimę. Psichologas yra svečias Jūsų miške, nuo Jūsų priklauso ką Jam parodysite, ką papasakosite, tačiau juk drauge yra drąsiau įžengti ir į vietas, kurios Jus iki šiol baugino.
Psichologinis konsultavimas yra kliento pasivaikščiojimas su psichologu kalbantis, ieškant, atrandant, sprendžiant, mokantis ir statant naujus pasitikėjimo savimi tiltus.

Ką gali psichologas?

Teikiu privačias psichologines konsultacijas Panevėžio mieste bei nuotoliniu būdu. Konsultuoju vaikus, paauglius bei suaugusius. Drauge su klientu ieškome tinkamiausio konsultavimo instrumento ir būdo, kurio dėka, stiprinamas pasitikėjimas savimi bei konstruktyvūs sunkumų sprendimo būdai. 
Konsultuoju klientus renkantis profesiją, norint geriau save pažinti ir išsiaiškinti stipriąsias asmenybės savybes, išmokti jas naudoti siekiant savarankiškumo bei asmenybės augimo. 
Esu lektorė, skaitau pranešimus, paskaitas bei vedu savęs pažinimo bei augimo praktines grupes.
agsdix-null

Suformuoti

teigiamą požiūrį į save bei išorinį pasaulį;

Atpažinti ir keisti

negatyvų, destrukcinį, neadekvatų ar nelogišką mąstymą ir surasti kasdienių problemų sprendimus;

Atrasti

stipriąsias savo asmenybės puses ir remtis jomis įveikiant stresą, potrauminius išgyvenimus bei kasdienines gyvenimiškas situacijas;

Įveikti

beviltiškumo ir bejėgiškumo jausmą bei sugrąžinti gebėjimą jausti malonumą;

Išmokti

jaustis atsakingu ir kontroliuojančiu savo veiksmus bei savo gyvenimą,

Pokalbis su psichologu

Gali padėti kuomet patiriame įvairiausių iššūkių – gal tai staigūs pokyčiai gyvenime, trikdančios situacijos ar ilgai užsitęsę sunkumai, kurie atrodo nepakeliami. Pokalbis su psichologu ne tik suteikia progą saugiai išsipasakoti kas neduoda ramybės, tačiau ir padeda žmogui mokytis naujo elgesio, koreguoja nelogišką mąstymą, lavina įgūdžius, padedančius įveikti problemas, tarpasmeninių santykių kūrimą ir palaikymą, moko priimti efektyvius gyvenimo sprendimus, skatina savojo patyrimo analizę, savęs priėmimą ir tobulėjimą.

Apie paslaugas

Teikiu privačias psichologines konsultacijas Panevėžio mieste arba nuotoliniu būdu. Konsultuoju pasirenkant profesiją, išsiaiškinant savo stipriąsias kompetencijas bei sėkmingiausias jų realizavimo galimybes.

Taip pat esu lektorė.

Susisiekite su manimi

Jums patogiu būdu

5 + 13 =

Anykščių g. 4, Panevėžys 35171

+370 (618) 59544

[email protected]