8 (618) 59544

Psichologė Akvilija Kiburienė



Titulinis

Apie mane

Paslaugos

Kontaktai

Skaitiniai

Žinynas

Afirmacijos

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Apie paskaitas ir mokymus
Kadangi turiu patirties vesdama “savęs pažinimo”, “konstruktyvių santykių kūrimo”, “vaikų ir tėvų santykių” bei “vaikų adaptacijos darželyje” ir “mokyklinių sunkumų įveikimo” temomis, galiu parengti pranešimą ar praktinius užsiėmimus šiomis ar panašiomis temomis.
t
Apie profesinį konsultavimą

Profesinis konsultavimas – tai išsiaiškinimas savo asmenybės stipriųjų ir silpnųjų pusių, galimybių bei veiklų, kuriose geriausiai galėtumėte realizuoti save.

Apie vaiko/paauglio psichologinį įvertinimą
Vaiko/paauglio psichologinis įvertinimas – tai procesas, kurio metu, naudojantis atminties, dėmesio, žaidimų, projekcinių piešinių metodais, išsiaiškinamos stipriosios bei silpnosios vaiko/paauglio asmenybės sritys. Pateikiamos rekomendacijos tėvams kaip stiprinti asmenybės stiprybes bei spręsti sunkumus. Dėmesio – tai nėra diagnostinis tyrimas, kurių taiko Vaiko raidos centrai ar Psichologinės- pedagoginės tarnybos (PPT), tai rekomendacinio pobūdžio vaiko/ paauglio įvertinimas, kaip pagalbinė priemonė tėvams.
Apie psichologinį konsultavimą

Psichologinis konsultavimas – tai “pasivaikščiojimas”, priemonė padedanti spręsti asmeninius, tarpasmeninius bei su psichologine savijauta susijusius sunkumus. Sesijos metu klientas supažindinimas su psichologinio konsultavimo metodais, etika, aptariama  konsultavimo eiga, numatomi galutiniai ir tarpiniai tikslai. Konsultacijų metu psichologas gali padėti klientui atpažinti ir keisti negatyvų mąstymą, suformuoti kitokį ir teigiamą požiūrį į save bei išorinį pasaulį, padėti įveikti menkavertiškumo bei bejėgiškumo jausmą, padėti jaustis atsakingu ir kontroliuojančiu savo gyvenimą.

Apie psichologinį vaikų/paauglių konsultavimą
Psichologinis vaikų konsultavimas – turi panašumų, tačiau ir skirtumų lyginant su suaugusiųjų psichologiniu konsultavimu. Konsultuojant vaikus į konsultavimo procesą yra įtraukiami ir tėvai, globėjai, todėl sesijų metu susitikimas su psichologu vyksta ne vien vaiko, bet ir jo tėvų (globėjų). Šis įsitraukimas reikalingas norint įtvirtinti suformuotas naujas nuostatas, taisykles. 
Vaikų konsultavimo metu naudojami vaikui pažįstami ir pagal amžiaus grupę tinkami metodai: piešimas, žaidimai, pasakų terapijos, lipdymais, kinetinis smėlis. Šie metodai užtikrina vaikui saugumo jausmą ir leidžia pasinerti į įprastą veiklą taip atskleidžiant užgniaužtus, neįsisąmonintus jausmus. 

Susisiekite su manimi

Jums patogiu būdu

11 + 8 =

Anykščių g. 4, Panevėžys 35171

+370 (618) 59544

[email protected]